ÜRÜN ARAMA

Aramak istediğiniz ürün kodunu alt bölümdeki alana girip ara butonuna tıklayınız.

 
Hakkımızda

LOT DUVAR KAĞIDI ve KUMAŞ - ÇEŞİT, KALİTE , GÜVEN
1991 yılında iki mimarın ortaklığı ile kurulan , 1993 yılında Limited Şirkete dönüşen LOT, duvar kağıdı konusunda uzmanlaşmış, "çeşit, kalite ve güven"i temsil eden bir marka haline gelmiş bir kuruluştur.

LOT, kurumsal sorumluluk bilinci ile temsilcisi olduğu markalarını ,dünyadaki en seçkin duvar kağıdı üreticileri arasından seçmekte.Çağdaş,yenilikçi, gerek tasarım gerek üretim yöntemleriyle sürekli kendini geliştiren, kaliteli ürünler sunmak adına teknolojik gelişmeleri takip ederken çevrecilikten ödün vermeyen,uzun süreli kullanımı hedefleyen duvar kağıdı ve kumaş üreticileri LOT çatısı altında toplanmaya devam ediyor.

LOT, Avrupa`dan  Elitis,Tissage Mahieu,Desima, Calcutta,Behang Expresse, Coordonne, Trestintas, Giardini, Anna French İngiltere'den Newmor ve Amerika`dan Wallquest ,Thibaut, Questex, Wallsone gibi seçkin duvar kağıdı ve kumaş firmalarından ithal ettiği ürünleri en uygun fiyatlarla, İstanbul`da Anadolu ve Avrupa yakasındaki mağazalarında ve Türkiye çapındaki bayilerinde müşterilerine sunmaktadır.

Duvar kağıdının vazgeçilmez tamamlayıcı unsuru olan kumaş konusunda da aynı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

LOT, tasarımcı ve kullanıcı arasında duvar kağıtları ve kumaşlar sayesinde doğru ve kaliteli hizmet anlayışıyla bir köprü oluşturmayı amaçlıyor. LOT için lüks, uzun süreli kullanım, çevreci teknoloji sayesinde duvarların nefes almasına izin veren , değişim aşamasında duvar yüzeyini bozmadan kolayca sökülen duvar kağıtları ile artan yaşam kalitesini ifade ediyor. Tecrübesi sayesinde doğru duvar kağıdı, kumaş cinsi, renk ve desen seçimlerine yönlendirerek sürdürülebilir bir lüks ile uzun süreli kullanım karlılığı sağlayan LOT duvarlarınıza değer katmak için sizlerle.